Gerard Simon
Kathy JB
Jens Eva
Dan Mats

             Thanh Hoa

Žáci mistra Quanga
popisují svoje zkušenosti
se studiem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Eva, Česká republika, 25 let

Do Vietnamu jsem přijela s cílem poznat asijskou kulturu a vyzkoušet si žít v cizí zemi. Východní kultura a životní styl mě svým způsobem fascinovaly. Do Hanoje jsem přijela brzy ráno a běhající a cvičící lidé všude okolo mě inspirovali

Život v Asii je rozhodně pulsující. V Hanoji žijí miliony lidí a člověk si je toho vědom kamkoli se vydá. To byl jeden z důvodů, proč jsem se rozhodla cvičit tai chi. Najít si čas se na chvíli zastavit, koncentrovat se a věnovat čas sama sobě.

Master Quang mi byl doporučen jako nejlepší v celém Vietnamu. Za celé 4 měsíce, kdy jsem dvakrát týdně cvičila tai chi jsem si jej nemohla vynachválit. Tai chi v jeho provedení mě rozhodně zaujalo a těžko by se mi teď v České republice chtěl hledat jiný učitel.

Z počátku jsem nebyla schopná se soustředit a neustále jsem hledala, co dělám špatně. Pochopila jsem, že každý pohyb má svůj význam a proto je třeba se maximálně soustředit. Díky Quangovu klidnému a profesionálnímu přístupu jsem se naučila mnohé. Na hodiny jsem chodila moc ráda, protože jsem atmosféru během jeho lekce vnímala velice pozitivně. Díky Quangovi jsem poznala podle mého názoru neodmyslitelnou část vietnamské kultury, čímž se mi splnilo mé přání.


nahoru