Metody studia Kung Fu
a Tai Chi Chuan s mistrem
Pham Vu Quangem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tai Chi

Heslem Tai Chi je zlepšit tělesnou kondici a zklidnit své „vnitřní já“, a tak každému napomoci sáhnout si na svůj nejvyšší potenciál, a to v souladu s nádhernými rytmy přírody.

Žáci Tai Chi posílí své zdraví, imunitu proti nemocem, čistou mysl, zlepší paměť, kreativitu a připravenost čelit příležitostem a překážkám v životě. Moderní medicína již používá Tai Chi při léčebných terapiích vnitřních orgánů a dalších nemocí.

Tai Chi je metodou relaxace a meditace, která napomáhá k odstraňování stresu. Tai Chi je účinné a vhodné pro každého, obzvláště pro lidi středního věku, starší a méně aktivní osoby.

Tai Chi má velké terapeutické účinky. Díky relaxačním, klidným pohybům, které rytmicky uvolňují svaly, nám pomáhá zhluboka dýchat, a tak uvolňovat náš stres a nepohodlí. Tato jednoduchost činí z Tai Chi jedno z nejvýznamnějších bojových umění. Pohyby Tai Chi zlepšují pohyblivost svalů, příznivě působí na vnitřní orgány, a tak zvyšují tělesnou imunitu, stejně tak jako zpomalují proces stárnutí nervového systému. Tai Chi je také skvělou prevencí srdečních chorob, vysokého krevního tlaku a dalších chronických obtíží.

Tai Chi je dobře známé jako nástroj meditace, málokdo ale ví, že se jedná o bojové umění, které pochází z Shao Lin Kung Fu.

Žák Tai Chi se naučí harmonizovat vnitřní a vnější síly a využívat energie uvnitř svého těla. Používání duševní síly k rozvoji správného dýchání, relaxace svalů a flexibility pohybů vytvoří neuvěřitelnou sílu a bojový potenciál.

Mistr Pham Vu Quang měl to štěstí, že v mládí mohl studovat od vynikajících mistrů Tai Chi. Díky dlouhodobému cvičení Tai Chi a rovněž tradičním technikám Shao Lin Kung Fu se mistr Quang těší výbornému zdraví. Tai Chi mu umožňuje žít v harmonii s přírodou, rozumět více sám sobě a dodává mu spoustu vnitřní energie.

Quangova více než třicetiletá osobní zkušenost se cvičením Tai Chi a Shao Lin Kung Fu a více než dvacetiletá zkušenost s výukou těchto bojových umění pro stovky studentů z celého světa ukazuje, že Tai Chi pomohlo mnohým studentům zlepšit tělesnou kondici a nezávislý stav mysli. Jeho žáci se stali rozhodnějšími v pracovním i soukromém životě. Pravidelné cvičení Tai Chi také napomáhá léčbě mnohých zdravotních problémů, pomáhá například při obtížích s koleny, páteří, vysokým krevním tlakem a vnitřními orgány, například srdečními problémy.

Pro více informací ohledne výuky a cen nás prosím kontaktujte zde

nahoru