i

 

Shaolin Kung Fu pro děti

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

                                             

Shaolin Kung Fu pro děti     

 První věc, která člověka napadne, když slyší o Shaolin Kung Fu, je krásné umění mnichů ze Shaolinského kláštera nebo scény z filmů o mužích a ženách, kteří získali dovednosti, kterých obyčejní lidé nikdy nedosáhnou. Současné Shaolin Kung Fu není pouze o technikách sebeobrany, ale je to zároveň jedinečný umělecký sport. Vyvíjelo se po mnoho generací a je založeno na umění využití vnitřní síly založené na přirozených instinktech a dlouholetém tréninku.

Kung Fu se v historii vyvíjelo zejména během obtížných a nestabilních období a využívalo se zejména k sebeobraně před despotickými vládci, k hájení spravedlnosti. Dnes je Kung Fu zejména sportem k zlepšení fyzické síly, získání více energie, rovnováhy těla a mysli. Přestože je Kung Fu o tvrdé disciplíně, pomáhá toto bojové umění cítít se svěže a sebejistěji v práci i osobním životě. Když najdete správného učitele, s trochou trpělivosti  a vytrvalého tréninku Vám Shaolincké Kung Fu otevře cestu k novým schopnostem a dovednostem.

 Obzvláště dětem trénink bojových umění velmi prospívá. Jejich tělo, citový život a imunitní systém jsou jako strom, který potřebuje péči a správné vedení, aby vyrostl přímo a správně do dospělého života. Děti, které pravidelně trénují Kung Fu, jsou zdravější a vyrovnanější než ostatní, získávají vytrvalost a sebedůvěru, která jim pomáhá budovat harmonické vztahy s ostatními.

 Mistr Quang studoval Kung Fu ve Vietnamu u několika čínských mistrů Shaolinského Kung Fu. Má 25 let zkušeností s výukou dětí a dospělých z celého světa. Při tréninku s mistrem Quangem se děti naučí základní techniky Kung Fu včetně technik sebeobrany a sparingu. Děti také získají základy techniky Chi Kung, která skrze aktivizaci vnitřní energie zvyšuje životní energii, napomáhá snižovat stres a agresivitu. Děti se rychle stávají silnějšími, rychlejšími, sebevědomějšími, získávají větší respekt a cit. Tak to alespoň popisují rodiče dětí, které trénují s mistrem Quangem.

Mistr Quang začal vyučovat děti v roce 1986 a s mnohými z nich je stále v kontaktu. Mnozí studenti mu vděčí za pomoc na cestě k jejich úspěšným životům. Přáním Mistra Quanga je předávat své dovednosti a zkušenosti s bojovým uměním dalším generacím a napomoci tak pokračování této staré tradice tak, aby sebevědomí a síla vedla děti do budoucnosti, jejich a naší.

  

   

Video: Shaolin Kung Fu show dětí ze školy EISP - 12. února 2012

 

Mistr Quang doporučuje:             

    Agentura Wenku - Cestovní kancelář pro školy a školní skupiny 

 

nahoru